Spersonalizowana dieta

Masz problem z dolegliwościami ze strony układu pokarmowego? Doskwierają Ci problemy zespołu metabolicznego? Przewlekłe choroby dietozależne? Jesteś osobą aktywną fizycznie, uprawiasz sport i chcesz polepszyć swoje wyniki siłowe/wytrzymałościowe/wydolnościowe? Może po prostu potrzebujesz zrzucić kilka zbędnych kilogramów czy też rozbudować swoją sylwetkę? Zależy Ci na poprawie stanu Twojego zdrowia i samopoczucia? Przewlekły stres i zmęczenie dają się we znaki? Pamiętaj, że odpowiednia dieta to jeden z najważniejszych aspektów w ww. przypadkach! Chętnie Ci pomogę!

Bardzo często farmakoterapia to nie wszystko. Dopiero połączenie odpowiedniej diety z farmakoterapią przynosi zamierzone efekty.  Stare chińskie przysłowie mówi :  „Ktokolwiek był ojcem choroby, zła dieta na pewno była jego matką”.. tak więc w szczególności powinniśmy zadbać o sposób w jaki się odżywiamy i z jakich produktów spożywczych korzystamy.

Indywidualnie dobrana dieta na podstawie przeprowadzonego wywiadu żywieniowego pozwoli zmaksymalizować pożądany przez Ciebie efekt!

Na tej płaszczyźnie oferuje Ci współpracę z dojazdem do Twojego domu (podkarpackie), gdzie przeprowadzę z Tobą szczegółowy wywiad żywieniowy, a także bezpłatnie wykonam i omówię pomiar na analizatorze składu masy ciała TANITA. To wszystko po to, abym mógł dokładnie poznać Twoje oczekiwania i zaplanować kolejny etap działania. Przy okazji dzięki mojej wizycie domowej zaoszczędzisz swój cenny czas!

Oferuję również współpracę online. Jeśli jesteś zainteresowana/y odpowiedz sumiennie na pytania z wywiadu żywieniowego; wykonaj sugerowane badania (lista załączona w wywiadzie) , a następnie wyślij te informacje wraz z potwierdzeniem przelewu (w tytule Imię i Nazwisko z dopiskiem wybranej usługi) na adres mailowy bartlomiej.florek1@gmail.com 

Czas przygotowania spersonalizowanego planu żywieniowego waha się między 7-14 dni roboczych

 

Trening personalny

Trening personalny, czyli trening ze mną może być kolejnym elementem współpracy, który pomoże Ci osiągnąć upragniony efekt. To precyzyjnie zaplanowana forma wysiłku, kiedy trenujesz pod moim czujnym okiem. Po przeprowadzeniu wstępnego wywiadu przechodzimy do treningu dostosowanego do Twoich możliwości. Przez 45-60 min. skupiamy się na Twoim celu wykonując ćwiczenia (siłowe/wytrzymałościowe/wydolnościowe/funkcjonalne) na siłowni, w Twoim domu, z wykorzystaniem TRX, w plenerze, na sali fitness – gdzie tylko chcesz!

Edukacja żywieniowa, kursy

Edukacja żywieniowa, to swego rodzaju proces, którego celem jest przekazywanie wiedzy na temat żywności i odżywiania. Warto zacząć edukację żywieniową już od najmłodszych lat, stąd szczególnie kierowana jest do dzieci, młodzieży oraz dla całych rodzin, czy też szkół i innych placówek. Dzięki edukacji żywieniowej dowiesz się, jak prawidłowo się odżywiać, z jakich produktów powinniśmy korzystać przy komponowaniu naszej racji żywieniowej, itp.

Edukacja żywieniowa również skierowana jest do osób z problemami zdrowotnymi, jak np. : cukrzyca, dyslipidemia, nadciśnienie tętnicze, choroby tarczycy, choroby układu pokarmowego, itp.

Zainteresowane szkoły, uczelnie, placówki, korporacje zachęcam do kontaktu w celu podjęcia współpracy przy prowadzeniu kursu Dietetyki.